Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Które kupić drzwi zewnętrzne

Nasza firma od lat zajmuje się instalacją samosterujących drzwi rozsuwanych w mieszkaniach publicznych. Gwarantujemy profesjonalną obsadę, zacząwszy od samego zaprojektowania drzwi przez ich wytworzenie, przywóz oraz montaż.

Jednocześnie, którekolwiek nasze materiały są ochronione dozgonną gwarancją. Sprzedaż naszych produktów realizujemy w zakresie całego terenu. To co określa nasze samoczynne drzwi, to luksusowe ich dopracowanie.

Motor naszych drzwi rozsuwanych został tak skonstruowany żeby zapewnić jak najmniejszą wysokość montażową, dzięki której jest realne umiejętne zamaskowanie silnika w fasadzie. Takie rozwiązanie uzupełnia walory stylowe całych drzwi.

Ponadto ograniczona wysokość montażowa pozwala na podwyższenie wysokości przejścia, a drzwi stają się szalenie użytkowe. Za pomocą modułowej sylwetki drzwi jesteśmy w stanie wysoce przyciąć trwanie adaptacji montażu. Niesamowitą cechą naszych drzwi jest wielofunkcyjna płyta montażowa, jaka pozwoli na przytwierdzenie silnika na jakimkolwiek wariancie ścian lub werand. Już teraz zapraszamy Ciebie do naszych salonów, w jakich znajduje się bezmierna gama naszych rezultatów.

Z nami uda się Tobie wytypować nienaturalne drzwi bezwolne rozsuwane do wszelakiego pomieszczenia.