Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Parę myśli o przewozach

Z przyjemnością przyjmujemy Ciebie w naszym markecie. Mamy do zaprezentowania najwyższej właściwości przyczepę kempingową. Jeżeli szukacie Państwo nieskazitelnej doczepy, która ma poskutkować na lata wtenczas wzywamy do nabycia fasonu przyczepy z bieżącego roku. Dlaczego właśnie niniejszą przyczepę wystawiamy?

Mianowicie, dokładnie niniejszy wariant przyczepy pozostał przewidziany w ideę największego blichtru dla jego odbiorców.

Nasza doczepka kempingowa ma klimatyzację dachową, tryb grzania, telewizor, chodniki przyzwoicie ułożone do obrysu doczepy, panele na podłodze, zbiornik z ciepłą wodą, podróbkę prawdziwego komina i dodatkowo lakierowane przody.

Plus, w umeblowaniu naszej przyczepy wyszukają Państwo obszerną kuchnię, idealne drewniane sprzęty z zintegrowanym oświetleniem, wrota plus okna z moskitierą, odpowiednie łoże z puchatym materacem, i dodatkowo atrakcyjną otomaną dedykowaną gwoli gości. Jeżeli chodzi o właściwość mechaniczną naszej doczepki to została ona wyposażona w opuszczony szczebel wejściowy, ocynkowane amortyzatory, utrwaloną konfigurację dachową i instalację grzewczą. Nasza doczepa jest dedykowana na długie podróże. Dzięki niej w każdorazowej sekundzie potrafisz fajnie wypocząć także przygotować się do dalszej wycieczki.

Miło zachęcamy Cię do skontrolowania naszych doczep w w sklepikach nieruchomych.