Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

W jaki sposób wybrać drzwi zewnętrzne

Nasza firma od lat pasjonuje się instalacją samosterujących drzwi przesuwnych w mieszkaniach otwartych. Dostarczamy obowiązkową obsługę, począwszy od samego naszkicowania wrót przez ich wyprodukowanie, transport a również montaż.

Ponadto, wszystkie nasze produkty są ubezpieczone dożywotnią gwarancją. Sprzedaż naszych artykułów realizujemy w zasięgu całego regionu. To co określa nasze samoczynne drzwi, to idealne ich uzupełnienie.

Napęd naszych drzwi rozsuwanych został tak stworzony żeby zagwarantować jak najniższą wysokość montażową, dzięki której jest realne zręczne schronienie silnika w elewacji. Takie rozwiązanie pogłębia pożytki stylowe wszystkich drzwi.

Nadto ograniczona wysokość montażowa pozwala na podniesienie wysokości przejścia, a drzwi stają się niesłychanie praktyczne. Z pomocą modułowej konfiguracji drzwi jesteśmy w stanie widocznie ściąć tok produkcji montażu. Niezmierną wartością naszych drzwi stanowi uniwersalna tafla montażowa, która pozwoli na zaczepienie silnika na dowolnym typie ścian albo elewacji. Już teraz zachęcamy Ciebie do naszych salonów, w których mieści się olbrzymia paleta naszych tworów.

Z nami uda się Tobie dostosować jednostkowe drzwi automatyczne rozsuwane do wszelakiego lokum.