Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Zamów idealne klamki do drzwi czytając nasz blog

Nasza firma od lat fascynuje się konfiguracją samoczynnych drzwi przesuwnych w pomieszczeniach społecznych. Gwarantujemy niepodważalną brygadę, zacząwszy od samego nakreślenia wrót przez ich wytworzenie, przewóz a również montaż. Nadto, wszystkie nasze wyroby są zabezpieczone dozgonną gwarancją.

Wyprzedaż naszych produktów realizujemy w zasięgu całego kraju. To co prezentuje nasze samoczynne drzwi, toż znamienite ich zakończenie. silnik naszych drzwi przesuwnych został tak zrealizowany by zapewnić jak najniższą wysokość montażową, dzięki której jest realne błyskotliwe schowanie napędu w elewacji.

Takie rozwiązanie zwiększa przymioty stylowe całych drzwi. Ponadto niska wielkość montażowa umożliwia rozszerzenie wysokości przejścia, a drzwi stają się mocno użytkowe.

Z pomocą modułowej sylwetki drzwi jesteśmy w stanie znacznie przyciąć moment adaptacji montażu. Niebotyczną wartością naszych drzwi jest wielofunkcyjna tafla montażowa, która pozwala na przyczepienie silnika na wszelkim gatunku ścian czy elewacji. Już teraz zachęcamy Ciebie do naszych salonów, w których znajduje się niezmierzona panorama naszych efektów.

Wspólnie z nami uda się Tobie dobrać spektakularne drzwi samoczynne przesuwne do wszelkiego wnętrza.