Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Zobacz rodzaje przyczep ciężkich.

Nasza spółka od lat profesjonalizuje się w wytwarzaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z porządanej marki surowców. Zatroszczyliśmy się o nieduże detale. Burty naszych przyczep są glinowe jednakże, powierzchnia transportowa przyczepy została zaprojektowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym także, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są robione z zaszczytnej gatunkowości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też połączenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dodatek, w każdej z przyczep są założone uchwyty ładunkowe, tak aby w klarowny sposób było można przemieszczać wszystek fasonów tworzyw.

Na nadprogramowe zlecenia doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest uzbrojona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu wynikowi nasze przyczepy mogą jednocześnie usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji polecamy przyczepę uchylną, kryjącą urządzenie siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może służyć jako laweta do wożenia środków lokomochi, dodatkowo do transportu wszelkich maszynek specjalistycznego pożytku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nietradycyjną kontrofertą i skorzystania z promocji.